Sejmi so razvrščeni po abecednem zaporedju. Na seznamih so razstavljavci, ki jim je bil prostor že dodeljen (trenutni seznami torej niso dokončni). Pri sejmih, kjer je prijavni proces šele na začetku, pa objavljamo sezname z zadnjega sejma.

A+A 2021
(seznam iz leta 2019)
Predilnica Litija d.o.o.


BEAUTY Düsseldorf (prijavljeni v 2020)

vzporedno s sejmom TOP HAIR International
Kozmetika Afrodita d.o.o.


Boot Düsseldorf 2021
(seznam iz leta 2020)
Bravia home d.o.o.
CAP d.o.o.
Elan d.o.o.

GS d.o.o. 
Hovercraft d.o.o.
Klimal d.o.o.
Počkaj d.o.o. (Alfastreet)
Podkrižnik d.o.o. (e'dyn)
SVP Avio d.o.o. (Greenline)

CARAVAN SALON 2020

vzporedno s sejmom TourNatur
(seznam iz leta 2019)
Adria Dom d.o.o. (sorazstavljavec pri tujem podjetju)
Adria Mobil, d.o.o.
Aplast d.o.o.
Herman RVs d.o.o.
Bravia mobil d.o.o. (sorazstavljavec pri tujem podjetju)

Kampi Slovenija, Koren Lidija s.p.
s sorazstavljavcema:
- Občina Mirna
Mega tekstil d.o.o.
Plastoform Šmarjeta d.o.o.
Robeta d.o.o.
Roto d.o.o.
Šobec d.o.o.
Tourne mobil d.o.o.

COMPAMED 2020
vzporedno s sejmom Medica
(seznam iz leta 2019)
Hyb d.o.o.
Iskra Mehanizmi, d.o.o.

Drupa (prijavljeni v 2020)
Elastomeri d.o.o. (sorazstavljavec pri tujem podjetju)

EuroShop 2023
(seznam iz leta 2020)
Akripol d.o.o.
Alpfrigo d.o.o.
Kvadro studio d.o.o.
Modiz d.o.o.
Mreža Blatnik in družbenik d.n.o.
Steklarstvo Resnik Janez s.p.

GIFA 2023 vzporedno s sejmi

METEC, THERMPROCESS in NEWCAST
(seznam iz leta 2019)

Avto G d.o.o.
FerroČrtalič d.o.o. s sorazstavljavcem

Gostol TST d.o.o.
Lama Avtomatizacija d.o.o.
Seven Refractories d.o.o.
Talum d.d.
TDR Legure d.o.o. s sorazstavljavcem
- Filo d.o.o.
Termit d.d.
Wire d.o.o.

Interpack (prijavljeni v 2020)
vzporedno s sejmom COMPONENTS

Goldpack Zlatorog oprema d.o.o.
Gopack d.o.o. (sorazstavljavec pri tujem podjetju)
Gostol - Gopan d.o.o. (sorazstavljavec pri tujem podjetju)
I.H.S. d.o.o.
Lajovic Tuba Embalaža d.o.o.
Sensum d.o.o. (sorazstavljavec pri tujem podjetju)


Interplastika 2019 (Moskva)
Sitor stiskalnice d.o.o.


K 2022
(seznam iz leta 2019)

Alemo Strojegradnja d.o.o.

Isokon d.o.o. (sorazstavljavec pri tujem podjetju)
Silkem trading d.o.o. 

Sitor stiskalnice d.o.o.
Tro d.o.o.
Viro d.o.o.

Medica 2020 vzporedno s sejmom COMPAMED
(seznam iz leta 2019)
Alpfrigo d.o.o.
Domel d.o.o., PE Laboratorijski sistemi
Eurotronik Kranj d.o.o.
Iskra Medical d.o.o.
Kinestica d.o.o.
Koval d.o.o.
MESI d.o.o.
Novak M d.o.o.
UVC Solutions d.o.o.
VPD Bled d.o.o.


NEWCAST 2023
vzporedno s sejmi

GIFA, METEC in THERMPROCESS
(seznam iz leta 2019)
Blisk livarstvo d.o.o.
s sorazstavljavcem
- KGL d.o.o.
Livarna Gorica d.o.o.

ProWein
(prijavljeni v 2020)
KOGL, Franci Cvetko

s sorazstavljavcema:
- Cana water d.o.o.
-
Kristančič iz Medane
Puklavec Family Wines d.o.o.
Verus Vinogradi d.o.o.
Vinska družba Slovenije d.o.o. 

s sorazstavljavci:
- Dveri-Pax d.o.o.
- Ptujska klet d.o.o.
- Vinakoper d.o.o.
- Vinakras z.o.o.

- Vinska klet Goriška Brda z.o.o.
- Vipava 1894 d.o.o.
Združenje družinskih vinogradnikov
Slovenije
s sorazstavljavci:
- Guerila
- Gönc d.o.o.
- Klet penin Istenič
- Kmetija Kocjančič Zanut
- Panvita, Vinska klet Marof d.o.o.
- Simčič - Marjan Simčič
- Steyer vino
- Ščurek vina
- Vina Edi Simčič
- Vina Joannes d.o.o.
- Vina Krapež
- Vino Kupljen
- Vina Matic, Matic Žerjav
- Vina Ronk
- Vina Zajc d.o.o.
- Vinarstvo Erzetič
- Vinogradništvo Druzovič
- Vinogradništvo Mulec
- Vinska klet Korenika Moškon
- VVHT Cvelbar Marko


ProWine China 2020
Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano s sorazstavljavci
(seznam iz leta 2019):

- Družinska kmetija Jakončič
- Kristančič iz Medane 
- Mare santo d.o.o.
- Panvita, Vinska klet Marof d.o.o.

- Ptujska klet d.o.o.
- Radgonske Gorice d.d.
- Steyer vina

- Simčič - Marjan Simčič
-
Ščurek vina

- Vina Edi Simčič
- Vinakoper d.o.o.
- Vinakras z.o.o.
- Vinarstvo Erzetič
- Vinska klet Ferdinand

- Vinska klet Goriška Brda z.o.o.

- Vinska klet Santomas

REHACARE 2020
(seznam iz leta 2019)
Dezziv d.o.o.
Gen Studio, Damjana Pangercic s.p.
Quickshoelace d.o.o.
RTS Medical d.o.o.
Timo d.o.o.

THERMPROCESS 2023
vzporedno s sejmi GIFA, METEC in NEWCAST
(seznam iz leta 2019)
Salus d.o.o.

TourNatur 2020

(seznam iz leta 2019)
Pohodništvo in kolesarjenje GIZ

Tube (prijavljeni v 2020)
vzporedno s sejmom Wire

Alpos metalurgija d.o.o. (sorazstavljavec pri tujem podjetju)
SIJ Acroni d.o.o.

Upakovka 2019 (Moskva)
(seznam iz leta 2018)

Goldpack Zlatorog oprema d.o.o.


Valve World Expo 2020
(seznam iz leta 2018)
Cinkarna Celje d.d.
IMP Armature d.o.o.
Polix Export d.o.o


Wire
(prijavljeni v 2020)
vzporedno s sejmom Tube

Ekstel d.o.o.
SIJ d.d.
Tekstilna tovarna Okroglica d.d.
Top tapes d.d.
WEILER Abrasives d.o.o.

Wire Russia 2021

(seznam iz leta 2019)

Ekstel d.o.o. 
(sorazstavljavec pri tujem podjetju)

Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani in štetje števila obiskovalcev. Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni.